AUSU CAURDURŠANA

AUCH kids studijā strādā ar Dolphin Mishu ausu caurduršanas sistēmu. Tā ir profesionāla metode, kas nodrošina ātru un mazsāpīgu rezultātu. Auskariņi ir no medicīniskā tērauda- pieejami dažādos izmēros, sudraba un zelta krāsā, kā arī ar daudz skaistiem, krāsainiem kristāliņiem un dizainiem! Visi auskari iepakoti sterilos iepakojumos. Dolphin Mishu ausu caurduršanas sistēma ir BEZ SKAŅAS! Un visas auskariņu aizmugurītes, kā mazas, ērtas muciņas!

Kas Tev būtu jāzin?

Pirms procedūras iesakam izmazgāt matus, jo pēc ausu caurduršanas 3 dienas būtu ļoti jauki austiņas maksimāli turēt sausumā. Tas ļoti uzlabo dzīšanas procesu.  Pati procedūra nav sāpīga, bet mazās meitenes mēdz sabīties, tamdēļ līdz 8 gadiem austiņas caurdur VIENLAICĪGI DIVI MEISTARI! Pēc procedūras divas nedēļas vajadzētu izvairīties no izteikti lielas un aktīvas peldēšanās, kā arī no saunām un pirts. Austiņas jātīra 2x dienā ar speciālo Dolphin Mishu ausu tīrīšanas līdzeklīti +5 €. 

Auskariņus nepieciešams mainīt pēc 30-40 dienām - kā nākošos iesakām medicīniskā zelta vai 925° Sudraba! Ieskaties mūsu studijā - atradīsi plašu piedāvājumu un iespēju, ka meistarītes noimainīs, notīrīs austiņas un pārliecināsies, ka viss ir skaisti sadzijis!


Cenas:

  • 1 caurums + auskariņš 25 
  • 2 caurumi + auskariņi 35 
  • 3 caurumi un vairāk... par katru + 10 €
  • Ausu caurduršana BĒRNIEM līdz 8 gadu vecumam 50 
  • Ausu tīrīšanas līdzeklis  5€
  • Auskaru nomaiņa pēc 30 dienām 7+ auskaru cena 
  • Ausu caurduršana zīdaiņiem 50 €

Vai tas sāp?

Mazliet, bet nokrist un nobrāzt celi ir sāpīgāk! Vai bērnam teikt, ka sāpēs? Noteikti nē! It sevišķi nevajadzētu "sagatavot" mazos bērnus, jo tad tie nelaiž ausu fejas pie ausīm, nevar saņemties, utt.

No cik gadiem?

Iesakam no 6 gadu vecuma. Ausu caurduršana būs liels, gaidīts un atmiņās paliekošs notikums! Tomēr mūsu studijā pieejama ausu caurduršana arī mazākām auskariņu gribētājām un pat zīdaiņiem, kuriem ir speciāli auskariņi ar īsākām kājiņām!

Cik ilgi?

Katram klientam atvēlam līdz pat 20 minūtēm, kaut gan process notiek daudz ātrāk! Ierēķinam laiku, lai izvēlētos auskarus, sagatavotos, rūpīgi Jums pastāstītu par austiņu kopšanu!

Veic savu pierakstu tagad!

Ausu caurduršana vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša, droša un atmiņās paliekoša!