SPA ballīte

Pirmā stunda

Ieģērbsimies puķainos halātiņus un kopīgi pie galda, kas klāts ar spogulīšiem un bļodiņām izmēģināsim dažādus sejas ādas kopšanas produktus. Pilna sejas ādas procedūra!

Otrā stunda

Izvēlies kādu no 4 sadaļām! Make- up, nagu lakošana un parafīna vanniņa, kosmētikas gatavošana vai pat savas, īstas nagu lakas pagatavošana! + Glitteru tetovējumi un cukurvate DĀVANĀ!

Trešā stunda

Laiks kārumu baudīšanai. Kūka, svecītes un dziesmiņa! Kā arī neaizmirsti par skaistajām foto sieniņām- taisi bildes ar draudzenēm! Bet, lai uzburtu superīgāko ballīti- Jums ir iesēja arī uzdziedāt Karaoke un dziedāt līdzi dziesmām!

Ko Tu teiktu par saldumu lietu un PINJATAS spēli? PINJATAS TE

INFO:

CENA: 270€

Bērnu skaits: līdz 8 bērniem

Pasākuma ilgums: 3h

Par katru papildus bērnu +25 (maksimums 12 bērni)

Izīrē visu ballīšu studiju un uzņem visus savus draugus!

Līdz 14 bērniem 500 €

Līdz 24 bērniem 550 €

Mmmm..... cik feini!

Šīs ballītes mērķis ir iesaistīt visos procesos bērnus pašus, radīt viņos pozitīvas emocijas, rūpējoties par savu ādu. Vilksim puķainus halātiņus, liksim matu lentes un veselu stundu bērni ar skaistumkopšanas speciālistu apgūs jaunas zināšanas pareizā un saudzīgā sejas ādas kopšanā, kopīgi izmēģinās uz savas sejas ādiņas attīrošās putiņas, sejas skrubi, pūtīsim ziedūdeņus, liksim masku, svaiga gurķa šķēlītes, kā arī, izmēģināsim karstos dvielīšus. Procedūru noslēgsim ar sejas krēmu. Galvenais uzsvars rast izpratni kāpēc tik nepieciešams dzert ūdeni, veselīgi ēst un kāpēc mammu kosmētiku lietot NEDRĪKST!

Pēc kopīgas un cītīgas darbošanās seko 10-15 minūšu pauze, lai bērni var izskustēties, padzerties un apēst kādu gaviļnieka sagādāto uzkodiņu pirms otrās daļas.

Izvēlies kādu no 4 variantiem!

Nagu lakošana un parafīna vanniņa

Katrai jaunkundzei tiks sarūpēts mazs maisiņš ar mazu nagu vīlīti, starppirkstenīšiem, kas atvieglo nagu lakošanu un nagu dizaina uzlīmes, spīdumiņi un kristāliņi. Apspriedīsim roku un nagu higiēnu, kā pareizi vīlēt nagus, lai netraumētu tos. Kopīgi arī mēģināsim uzlakot nagus ar AUCH nagu lakām, smērēsim roku krēmu, mērksim siltā parafīna vanniņā un vilksim virsū cimdiņus, lai sildītu rokas. Pēc šīs procedūras rokas ir zīdaini maigas!

Make-up un kopīga krāsošanās

Ieskats dekoratīvās kosmētikas pasaulē. Nereti bērni pašrocīgi izmēģina uz savas ādas dažādus skaistumkopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku un visbiežāk mammu produktus. Izrunāsim, ko un kāpēc bērniem nevajadzētu lietot un eksperimentēt ar savu ādu, ko drīkstam izmēģināt treniņa nolūkos vai svētku reizēs. Apskatīsim dažādus produktus un kopīgi krāsosim acu ēnas, skropstiņas, izgaismosim vaigu kaulus un krāsosim lūpas.

Noteikti izrunāsim dekoratīvās kosmētikas notīrīšanas svarīgumu! Dekoratīvo kosmētiku klāsim ar vienreizlietojamām otiņām un skropstu tušas birstīti!

Nagu laku pagatavošana

AUCH ir VIENĪGĀ vieta Latvijā, kur bērniem ir iespēja pagatavot SAVU ĪSTU nagu laku! O, jā !!! Visas sastāvdaļas tiek ievestas no lielas nagu laku raotnes Itālijā. Bāze un pigmenti, kurus jaucot meitenēm būs iespēja pagatavot nagu laku vēlamajā tonī, turklāt to varēs ņemt līdzi uz mājām! Nagu lakas tiek pildītas AUCH stikla nagu laku pudelītēs un tām ir augstvērtīgas otiņas pusmēness formā, kas palīdzēs bērniem ērtāk pašiem nolakot nagus!

Kosmētikas gatavošana

Radoša nodarbe un pacietības treniņš, jaucot kopā dažādas sastāvdaļas, lai pagatavotu savu kosmētisko produktiņu. Pēc izvēles iespēja pagatavot:

  • ķermeņa skrubi
  • lūpu skrubi
  • lūpu pomādi
  • lūpu spīdumi! JAUNUMS!

Jaucam glītos trauciņos, bērni paši līmēs virsū uzlīmes un savus pagatavotos produktus droši varēs ņemt līdzi uz mājām, kā dāvaniņu no jubilāres!Rezervē ballīti TAGAD

Aizpildiet pieteikuma formu un ar Jums tuvākajā laikā sazināsies studijas administratores!