Sejas un ķermeņa procedūras bērniem!

*līdz 14 gadu vecumam!

Mana pirmā sejas procedūra

Kā pareizi rūpēties par savu sejas ādu? Ko dara kosmetologs, kas viņš ir? Mūsu kosmētiķe ne tikai veiks bērna sejas ādai piemērotu sejas procedūru, bet arī palīdzēs saprast kā rūpēties par sejas ādu ikdienā!
40€ /60min.

Kad pumpu par daudz!

Liellākoties mēs visi esam gājuši cauri pubertātes problēmām- tomēr te ir ļoti svarīgi neielaist un vērsties pie speciālista pēc iespējas ātrāk! Procedūras laikā tiks izmantotas skābes, kā arī pumpiņas apstrādatas ar darsonvalizāciju! (Aparātkosmetoloģija - pretiekaisuma iedarbībai!)
50€ /90min.

Pumpām (aknei) - nē!

Šī ir procedūra, ko jāveic 1x ik pēc 2 nedēļām, ja Tavu seju apsēdušas nejaukās pumpas! Skābju terapija lieliski regulē tauku dziedzeru darbību, mazina apsārtumu, iekaisumus un neatļauj veidoties pigmentācijai un palikt nevēlamām rētām! 
Kurss 6x! 
30€/ 40min.

Beautiful

Šī ir procedūra kad ļoti gribās sajusties lielai! Atpūsties un izbaudīt kārtīgu čubināšanu- karstus dvielīšus, aromātisku masku un daudz masāžas ♡ izbaudi sejas ādas kopšanas rituālu!
40€ /60min.

Choco Relax

Sejas un ķermeņa relaksējoša masāža ar šokolādes sviestu un karstiem akmentiņiem.  Šo procedūru mīl visi!
50€ /60min.

Jungle drum 

Procedūra maigos džungļu ritmos! Muguras masāža ar mandarīnu sviestu, bambusa nūjiņām, bet rociņas palutināsim ar parafīna vanniņu!
50€ /60min.

...par procedūrām!

Procedūras veic ārstniecības persona- sejas un ķemeņa kopšanas speciālists! Esam atlasījuši kosmētiku, kas ir daudzīga arī bērniem! Izmantojam produktus no profesionālās kosmētikas Rêver, kā arī mūsu jauno F**king Beautiful orhanisko kosmētiku!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.