KRĀSAINAS MATU ŠĶIPSNAS UN SPĪDUMIŅI

Krāsainās šķipsnas

Ikviena mazā dāma sapņo par matu krāsošanu, turklāt vēlmju sarakstā ir ļoti košas un krāsainas izvēles. Diemžēl, lai mēs veiksmīgi varētu matus iekrāsot košus- tie iepriekš ir jābalina, bet tas bojā matus, un neraugoties uz to- krāsa diezgan ātri izmazgāsies! Mums ir alternatīva! Krāsainas , augstas kvalitātes sintētiskās matu šķipsnas (nemaina krāsu), kas tiek piestiprinātas pie matiem ar saudzīgiem Micro-riņķīšiem! Vienas šķipsnas cena + darbs  3.50€ / gab.

Noturība: ~ 40 dienas    

Ieteicamais daudzums: 6-14 gab.

Hair Tinsels spīdumiņi

Es gribu matus spīdīgus kā Bārbijai! Es gribu matus kā Ziemassvētku eglītei! Jā!!! Tie ir Hair Tinsels- spīdīgi, metāliski diedziņi, kas vizuļo matos! Šis ir burvīgs variants kā iepriecināt vēl pavisam mazas lēdijas! spīdīgi diedziņi tiek piestiprināti ar mikro kapsuliņu. Tas nodrošinās, ka spīdumiņi neslīdēs ārā no matiem un viena kapsuliņa būs ar ~ 10 spīdīgiem diedziņiem- vēl redzamākam rezultātam! Cena par kapsuliņu + darbs 3.50€ / gab.

Noturība: ~ 40 dienas       

Ieteicamais daudzums: no 6 gab.

Abi kopā

Kāpēc gan ne? Vienā kapsuliņā var iestiprināt gan krāsaino matu šķipsnu, gan spīdumiņus, turklāt- būs lētāk! 

Cena TIKAI  5.50€ / gab.

Lieliskam wooow efektam pietiks no 8 šādām kapsuliņām, kur būs ietvertas gan krāsainās šķipsnas, gan spīdumiņi!

Kas ir tās kapsuliņas, jeb mikro riņķu tehnoloģija?

Tā ir mūsdienīga un bērnu matiem piemērota pieaudzēšana, jeb piestiprināšanas metode, kur dabīgo matu šķipsnu saspiež kopā ar krāsaino, vai spīdumiņiem! Mazā mikro kapsuliņa ir no mīksta metāla, savukārt iekšpusītē ir silikons, kurš ne tikai pasargā matu, bet arī palīdz šķipsniņai neizslīdēt ārā. Pieejamas dažādās krāsās. Lai izņemtu ārā šīs kapsuliņas, būs nepieciešamas vien pāris minūtes ar plaķenītēm, atspiežot kapsuliņu pretējā virzienā.

Veic savu pierakstu TAGAD

Aizpildiet pieteikuma formu un ar Jums tuvākajā laikā sazināsies studijas administratores!