SPIED UZ IZVĒLNI UN IZVĒLIES SEV INTERESĒJOŠO BALLĪTI!

Tātad....palīdzēšu Tev soli pa solim :)

1.

Rūpīgi iepazīstieties ar ballīšu variantiem, pārrunājiet kura šoreiz būs tā visaktuālākā?!

Vai Tavu viesu starpā būs arī puiši? Nesatraucies, arī viņiem patiks SPA ballīte- ieģērbsim viņus melnos priekšautiņos ar uzrakstu: MR.AUCH 

2.

Veiciet ballītes rezervāciju! Jo laicīgāk, jo drošāk, ka izvēlētais datums un laiks būs vēl pieejams! Rezervāciju veic zvanot: +371 23202079

!!!Veic rezervācijas iemaksu: 50eur. Jums ir iespēja sarunāt un atbraukt aplūkot ballīšu telpas!

3.

Apzini draugus/ radus. Jo ātrāk izsūtīsiet ielūgumus, jo lielāka iespēja ka viņi ieradīsies!

Nepieciešami ielūgumi? Palīdzēšu Tev tos sagatavot elektroniskus BEZ MAKSAS, bet ja vēlies papīra formā- cena 2eur /gab.


4.

Aptuveni 2 nedēļas pirms ballītes sāc plānot un pasūtīt kārumus ar ko cienāsi savus ballītes viesus! Te iesaku ieskatīties mūsu ballīšu kafejnīcas piedāvājumā!

LASI ŠEIT -mūsu kārumus vari pasūtīt kaut iepriekšējā dienā!

5.

Atgādini viesiem cik ļoti Tu viņus gaidi ciemos! Pastāsti cik forša būs ballīte! Galvenais, lai ballīšu viesi zin, ka nedrīkst kavēt, jo citādi palaidīs garām daļu no programmas!

ZIEMĀ lūdz draugus paņemt līdzi maiņas APAVUS!!!

6.

Svētki jau pavisam drīz! Neaizmirsti sagatavot playlist ar savām mīļākajām dziesmām! Tev ballītes laikā būs iespēja pieslēgties pie tumbiņas un likt savu mūziku, izmantot bezmaksas wifi!

7.

Uz ballīti ierodies 10-15min. pirms noteiktā sākuma. Atģērbsieties, iekārtosieties savā ballīšu telpā un Jūsu ballītes vadītāja visiem bērniem gatavos gardo CUKURVATI!!!

Atceries ievērot labas manieres- esi jauka gan pret draudzenēm, gan pret pasākuma vadītāju! Un mammai iedod lielu buču!8.

Man liels prieks, ka izvēlējies savām svinībām tieši AUCH kids studiju!

Mēs priecāsimies par tavu atsauksmi:

SPIED ŠEIT ♡ PALDIES!